Whatsapp Hattımız
YORGAN YIKAMA

YORGAN YIKAMA

Yorgan Temizliği Nasıl Yapılır?

Kış mevsimi boyunca yorganlarımızdan bir an bile ayrılmadık. Günlerce üzerimizde kalan ve havaların ısınmasıyla birlikte yerini yavaş yavaş pikelere bırakan bu yorganlar için kuru temizleme hizmeti veren bir yerle görüşmenin zamanı geldi. Diğer kışa kadar dolapta bekleyecek olan yorganları kaldırmadan önce mutlaka temizlenmelerini sağlamak gerekiyor. Yorgan temizliği konusunda Networkdry ekibinin profesyonel desteğini almak sağlıklı bir çözüm olacaktır. Ancak evde yıkama işlemlerini gerçekleştirmek isteyenler de olabilir.

YÜN YORGANLAR NASIL YIKANIR?

Günümüz insanları yorgan yıkatma işine çok daha fazla önem veriyorlar. Çünkü yeni nesil daha çok araştırıp okudukları için, biliyorlar ki kullandığımız yorganlarda belki de bizim görmediğimiz binlerce bakteri barınmakta. Bu bakterilerde solunum yolu ile vücudumuza girip, bizlere zarar veriyor. Bu nedenle yorganları devamlı olarak temiz tutmak gerekiyor.

Yün yorgan yıkamak için önce yorgan yüzünü çıkarmalısınız. Yıkama suyunun soğuk olmasına dikkat edin. Çünkü sıcak su yünün büzüşmesine neden olur. Su doldurduğunuz küvete yünleri yıkamak için uygun bir deterjan ilave edin ile iyice köpürtün. Yünleri köpüklü suyun içinde iyice yıkayın. Temizlendikten sonra iyice durulandığından emin olmalısınız.

Email Telefon İletişim Formu